Nieuws


Deelname Clubkas Campagne Rabobank 2018

 

Stichting Dungense Belevingstuin neemt ook dit jaar weer deel aan de Rabobank Clubkas Campagne!

Als u lid bent van deze bank, kunt u stem(men) uitbrengen op onze stichting. Iedere stem is geld waard. Rond 15 november a.s. ontvangen alle leden per post een stemkaart. Deze stemkaart is goed voor 5 stemmen. Van deze 5 stemmen mag u maximaal 2 stemmen uitbrengen op uw favoriete stichting of vereniging.

Hoe meer stemmen de stichting krijgt, des te hoger de donatiebijdrage van Rabobank Hart van de Meierij aan onze stichting wordt.

De belevingstuin is in 2018 aangelegd en ziet er prachtig uit! Om dat zo te houden moeten we goed onderhoud plegen. Dit gebeurd elke week door een groep enthousiaste vrijwilligers. Wij willen het geld besteden aan het onderhoud en leuke activiteiten die we in 2019 in de tuin gaan organiseren.

Breng daarom tussen 15 en 30 november 2018 online uw stemmen uit!

Inmiddels is de uitslag bekend gemaakt en hebben we een mooi bedrag ontvangen van € 341,00. Wij willen alle stemmers bedanken voor hun stem!

Alvast heel hartelijk bedankt!