Nieuws


Stem op Stichting Dungense Belevingstuin

RCC 2016 logo op ovaal

Stichting Dungense Belevingstuin doet ook dit jaar weer mee met de Clubkas Campagne van Rabobank Hart van De Meierij.

Als u lid bent van deze bank, kunt u stem(men) uitbrengen op onze stichting. Iedere stem is geld waard. Komende week ontvangt u per post een stemkaart. Deze ontvangen stemkaart is goed voor 5 stemmen. Van deze 5 stemmen mag u maximaal 2 stemmen uitbrengen op uw favoriete stichting of vereniging.

Hoe meer stemmen de stichting krijgt, des te hoger de donatiebijdrage van Rabobank Hart van de Meierij aan onze stichting wordt.

Deze donatie gaan we in 2018 besteden aan de verdere aanleg van het boerenerf bij de Litserborg zoals de aanleg van een waterpartij, bijenhotel en moestuin. Zo willen we de bewoners van Klein Schalig Wonen een mooie tuin geven waar ze kunnen beleven, ruiken, bewegen maar vooral genieten.

Breng daarom tussen 15 november 2017 en 30 november 2017 online uw stemmen uit!

Zo helpt u Stichting Dungense Belevingstuin aan een mooie donatie in 2018!

Alvast heel hartelijk bedankt!!